COMARCH CDN XL
COMARCH OPT!MA
CDN ASYSTA
 
 
NOD32 dla WINDOWS
NOD32 dla NOVELL
ESET Smart Security
 
  Comarch jako lider na rynku oprogramowania do zarządzania przedsiębiorstwem posiada w swojej ofercie oprogramowanie zaspokajające potrzeby firm różnych wielkości. Od jednoosobowej działalności przez małe i średnie firmy do bardzo dużych przedsiębiorstw. Nasze systemy pracują zgodnie z przepisami, pozwalają efektywnie zarządzać firmą dając gwarancje i pewność w kontaktach z Urzędami nie zapominając o najważniejszym - Kliencie. Bogata funkcjonalność pozwala zwiększyć potencjał i efektywność działań każdej firmy na polskim i zagranicznych rynkach. Z naszych systemów korzysta ponad 50 000 przedsiębiorstw różnej wielkości.

Zakładając firmę możesz być pewien, że Zintegrowane Systemy CDN pozwolą Ci ją dynamicznie rozwijać.

Rośnij z Systemami CDN

Kompleksowa oferta Zintegrowanych Systemów CDN zapewnia łatwą migrację między jej kolejnymi elementami. Wspieramy Państwa rozwój specjalną ofertą cenową, chroniącą Państwa inwestycję w nasze oprogramowanie. Firmom rozpoczynającym działalność dedykujemy pakiet CDN OPT!MA Faktury za 99 zł, małym przedsiębiorstwom oferujemy specjalne pakiety CDN OPT!MA. Takie instalacje wraz z rozwojem potrzeb firmy mogą być uzupełniane o kolejne moduły z pełnej oferty systemu CDN OPT!MA.

Dynamiczny rozwój średnim firmom o zaawansowanych wymaganiach funkcjonalnych zapewnia pakiet CDN XL STANDARD. Polskim i międzynarodowym przedsiębiorstwom o dużych, często specyficznych potrzebach dedykujemy rozszerzone moduły z linii CDN XL - najchętniej kupowanego systemu klasy ERP w Polsce.

 
 

Copyright by Pracownia Komputerowa PELG | Aktualizacja: 2019/04/23